۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 509
  • 29 مارس 2023 - 14:53
  • 116 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : آلبوم مایان
  • منبع : آلبوم مایان
دولت سیزدهم برای تقویت گروه‌های جهادی، عزم راسخ دارد
استاندار آذربایجان شرقی:

دولت سیزدهم برای تقویت گروه‌های جهادی، عزم راسخ دارد

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عزم راسخ دولت برای تقویت گروه‌های جهادی، گفت: دولت سیزدهم و گروه‌های جهادی برای همدیگر فرصت متقابل هستند و باید از این فرصت به نحو کامل استفاده کنیم.

عابدین خرّم روز چهارشنبه در نشست صمیمی با اعضای حلقه‌های میانی و گروه‌های جهادی آذربایجان شرقی، تشکیل جهاد سازندگی و تداوم آن در قالب گروه‌های جهادی را یکی از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی دانست که کارنامه موفق آنها در عرصه‌های دفاع مقدس و سازندگی در تاریخ انقلاب می‌درخشد.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی اهل اقدام و عمل هستند، افزود: جمهوری اسلامی همچنان بر مبنای تفکر جهادی و انقلابی در حال حرکت است و تربیت چنین جوانانی که با روحیه جهادی در میدان خدمت به مردم و نظام وارد می‌شوند، فتح‌الفتوح انقلاب است.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: امروز بخشی از مدیران استان برخاسته از شاکله گروه‌های جهادی هستند، اما راضی به وضع موجود نیستیم و معتقدیم که باید از گروه‌های جهادی در عرصه مدیریتی استان بیشتر استفاده کنیم تا خستگی‌ناپذیری و روحیه جهادی در بین مدیران استان موج بزند.

وی اظهار کرد: گروه‌های جهادی، مصداق جماعتی هستند که در طول تاریخ، حق را شناختند، از آن پیروی و در جبهه حق ایستادگی کرده‌اند.

خرّم گفت: گروه‌های جهادی استان در همه حوادثی که در کشور اتفاق افتاده است، جزو اولین گروه‌هایی بودند که برای کمک به مردم در میدان حضور یافتند و در مهار کرونا هم این گروه‌ها به صورت خودجوش و همپای کادر درمان، صحنه‌های زیبایی را خلق کردند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص پیشگامی و پرچمداری تبریز و آذربایجان در حوادث مختلف تاریخ انقلاب، گفت: گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردمی استان مصداق کامل این پیشگامی هستند که حضور و فعالیت آنها، یکی از نمادها و برندهای اصلی استان است.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اهمیت سواد رسانه‌ای در شرایط کنونی کشور، گفت: بخشی از اتفاقاتی که در حوزه عملیات روانی در کشور رخ می‌دهد، ناشی از پایین بودن سواد رسانه‌ای است که گروه‌های جهادی باید برای رفع این مشکل و ارتقای سواد رسانه‌ای با ارائه آموزش‌های لازم اقدام کنند.

وی با تاکید بر تشکیل گروه‌های راویان پیشرفت برای روایت پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: گروه‌های جهادی می‌توانند با اطلاع‌رسانی هنرمندانه، هم پیشرفت‌های انقلاب و هم اقدامات خود را برای مردم تبیین کنند.

پیش از سخنان استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان تشکل‌ها و گروه‌های جهادی استان به بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود پرداختند.

استفاده از نظرات و پیشنهادهای نیروهای جهادی در تصمیم‌گیری‌های استانی، استفاده از توان مردمی در پیشبرد برنامه‌های دولت در عرصه محرومیت‌زدایی و اختصاص تسهیلات و امکانات قانونی برای تقویت فعالیت‌های جهادی از مهم‌ترین مطالب مطرح‌شده در این نشست بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*