۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » شورا و دهیاری » فرهنگی و ورزشی
  • شناسه : 518
  • 29 مارس 2023 - 15:09
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : آلبوم مایان
  • منبع : آلبوم مایان
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

۵۷۱ زندانی مالی در آذربایجان شرقی آزاد شدند

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: در سال گذشته ۵۷۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان که به علت مسائل مالی در زندان بودند، آزاد شدند.

موسی خلیل اللهی در دیدار اعضای هیأت امنا، شورای مشورتی و خیران ستاد دیه استان با امام جمعه تبریز افزود: به این منظور ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شد که به همت خیران و هدایای مردمی تأمین شده است.

وی افزود: هم اکنون در زندان‌های استان ۱۲۵۶ نفر زندانی جرایم غیرعمد با ۴۲۶ میلیارد تومان بدهی وجود دارد که پانزدهم رمضان جشن گلریزان برای تأمین بخشی از بدهی این زندانیان برگزار می‌شود.

خلیل اللهی ایجاد اشتغال برای زندانیان از مهمترین برنامه تشکیلات قضائی برای کمک به معیشت خانواده‌های زندانیان عنوان و خاطرنشان کرد: استان ما در این زمینه پیشرو بوده و خیران نیز ۱۲ میلیارد تومان برای اشتغال زندانیان و معیشت خانواده‌های آنان کمک کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان هم در این دیدار اقدام خیران در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را ارزشمند و ماندگار خواند و بر ضرورت تبلیغ و ترویج این سنت حسنه تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم همچنین موضوع مردمی بودن ستاد دیه استان را بسیار مهم دانست و گفت: نباید ستاد دیه به ادارات و نهادها وابسته شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*