۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اقتصاد و سیاسی
  • شناسه : 480
  • 20 مارس 2023 - 12:19
  • 431 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : آلبوم مایان
  • منبع : روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی
عملکرد دستگاه‌ها و بانک‌های آذربایجان شرقی در جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات بسیار خوب است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

عملکرد دستگاه‌ها و بانک‌های آذربایجان شرقی در جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات بسیار خوب است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: امسال عملکرد دستگاه‌ها در جذب اعتبارات و عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات در استان عملکرد بسیار خوبی بود و انتظار داریم که همین روند در سال ۱۴۰۲ هم ادامه یابد. محمد کلامی در جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان، با اشاره به تحقق تعهد اشتغال استان در سال […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: امسال عملکرد دستگاه‌ها در جذب اعتبارات و عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات در استان عملکرد بسیار خوبی بود و انتظار داریم که همین روند در سال ۱۴۰۲ هم ادامه یابد.

محمد کلامی در جلسه کمیته هماهنگی اشتغال استان، با اشاره به تحقق تعهد اشتغال استان در سال ۱۴۰۱، افزود: امسال به‌رغم سیاست‌های انقباضی بانک مرکزی، میزان جذب تسهیلات تبصره ۱۸ در استان، ۱۵۸ درصد و مشاغل خانگی بیشتر از ۱۰۰ درصد بود.

وی گفت: پرداخت تسهیلات جزء یک بند ب تبصره ۱۶ نیز امسال بیش از ۹۶ درصد تحقق یافت و درخصوص تسهیلات جزء دو نیز تاکنون ۳۳ درصد از تسهیلات جذب شده که بالاتر از میانگین کشوری است.

وی گفت: از محل اعتبارات سفر استانی رئیس جمهور هم امسال ۴۵۰۰ میلیارد تومان جذب شده است که پیش‌بینی می‌کنیم تا یک ماه آینده کل اعتبارات این سفر برای سال ۱۴۰۱ جذب شود.

کلامی گفت: در سال ۱۴۰۱ به اندازه سه سال قبل از آن جلسات کمیته هماهنگی اشتغال تشکیل شده است که نتیجه آن تحقق ۱۲۸ درصدی تعهد اشتغال استان بود و این جلسات و پیگیری‌ها در سال جدید هم با قوت ادامه می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در استان با کمبود نیروی کار در بخش صنعت و تولید مواجهیم و ضروری است به سمت مشاغل دانش‌بنیان و فناوری‌محور حرکت کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*